Üçlü Türk Kahvesi Seti

Üçlü Türk Kahvesi Seti

Fiyat 60,00 TL

Türk kahveleri dünya çapında meşhur, orijinal ve çok özel lezzetlerdir. İyi bir Türk kahvesi içebilmek için kaliteli çekirdekler, usta ellerde kavurma ve lezzeti hapseden paketleme çok önemlidir. Bu üçlü sette (3x250Gr), özenle hazırlanmış, aromadan değil gerçek damla sakızından Türk kahvesini, Dibek havanında dövülmüş Türk kahvesini ve %100 Arabica çekirdeklerden hazırlanmış, yüksek nitelikli çekirdeklerden oluşan klasik Türk kahvesini bulacaksınız.

options
  • Gurme lezzetlerle tanışın!

    Çifte kavrulmuş bir kahve yanmış bir kahve olabilir, onun yerine çekirdeğe uygun, doğru metodla kavulmuş kahveyi tercih edin. Moliendo Finest Coffee Türk kahveleri, en kaliteli çekirdeklerin usta ellerde özenle kavrulması ve özel gaz valfli ambalajında lezzetini hapsederek saklanması sonucu meydana gelen gurme lezzetlerdir.

    Şimdi bu üçlü sette ( 3x250Gr) özenle hazırlanmış, aromadan değil gerçek damla sakızından Türk kahvesini, Dibek havanında dövülmüş Türk kahvesini ve %100 Arabica çekirdeklerden hazırlanmış, yüksek nitelikli çekirdeklerden oluşan klasik Türk kahvesini  60₺'ye alabileceksiniz. Üstelik kargo ücreti ödemeden!

    Artık gerçek Türk kahvesini denemenin tam zamanı...

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz