Toptan Kahve

 

NİTELİKLİ YÖRESEL KAHVELER

Toptan kahve kategorisinde yer alan, single origin (tek kökenli) nitelikli kahveler; yetiştiği yörelerden özenle seçilir ve İstanbul Kavacık' taki atölyemizde, aroma bileşenlerini en iyi şekilde ortaya çıkarmak üzere kavurma uzmanlarınca titizlikle kavrulur. Her yörenin kahvesi, eşsiz kahveyi yapabilmek için safkan olarak hazırlanır.

İşletmeniz için ürünler ve fiyatları konusunda detaylı bilgi almak, size özel toptan kahve veya hizmet teklifi oluşturulmasını talep etmek için işletmeniz ve talebiniz ile ilgili  kahve@kahve.com adresine eposta gönderebilir ya da 0216 425 55 55nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kahvenin zanaat yaklaşımıyla ele alınıp kıymetlendirildiği üçüncü dalga kahve akımında, çekirdeklerin geldiği tarladan, kavrulmasına; öğütülmesinden demlenmesine kadar her adım ayrı öneme sahiptir. Konuklarınıza sunduğunuz her bir kahvenin geçirdiği aşamalar hakkında bilgi verebilmek, demlediğiniz kahvenin aroma bileşenleri ve karakteristiği ile ilgili yönlendirmelerde bulunmak; kahve sunumunda işletmenizi farklılaştırır ve sizi kahve için uğranan bir durak haline getirir.

  • Sadece özel çiftliklerden seçilmiş,  nitelikli yöresel kahveleri size özel hazırlanmış olarak alabilirsiniz,
  • Makine, ekipman ve aksesuar ihtiyaçlarınıza özel çözümler talep edebilirsiniz,
  • 45+ çeşit ile her zaman en fazla, en lezzetli, en iyi ve en ekonomik toptan kahveye rahatça ulaşabilirsiniz,
  • Kavurma seviyesini seçebilirsiniz,
  • Size özel, ismini kendiniz verebileceğiniz blend (harman kahve) geliştirilmesini talep edebilirsiniz, 
  • Micro-Lot hasat çekirdeklerimizle, işletmenizde konuklarınıza özel tadımlar ve sunumlar yapabilirsiniz

 

 

 

KAHVESAN GIDA HAKKINDA

Kahvesan Gıda “En İyi Dünya Kahvelerini Üstün Bir Deneyimle Sunmak” vizyonu ile kurulmuştur. Özel çiftliklerden seçilmiş,  nitelikli yöresel kahveleri HORECA (Hotel, Restoran, Cafe) kategorisinde faaliyet gösteren işletmelere; özel kavurma, danışmanlık, profil geliştirme, özel harman hazırlama hizmetleri ile birlikte sunar. Kurumsal hizmetleri arasında makine - ekipman ve aksesuar tedariki, eğitim ve danışmanlık hizmetleri de yer almaktadır.  Perakende kanalında ise Türkiye’deki kahve severlere sahibi olduğu dijital kanalıwww.kahve.com internet sitesi üzerinden en çok çeşitte kahveyi, öğütme ve kavurma gibi özelleştirilmiş seçeneklerle sunmaktadır. 

 

 

Daha fazla bilgi al >>

Limit:
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.