Hakkımızda


Kahve.com 2015 yılında Kahvesan Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. tarafından kurulmuştur. Istanbul Kavacıkta bulunan üretim/tadım tesisi ve mağazasının yanısıra Kahvesan Ltd'in online girişimi olan Kahve.com, perakende olarak; dünyanın en iyi kahve markalarının, en kaliteli ürünlerini kahve severlere sunmayı hedeflemektedir.

 

Kahveyi konukları için içecek olarak sunan HORECA (Hotel Restaurant Cafe) dikeyindeki işletmeciler içinse bir vitrin ve iletişim kanalı olarak görev yapmaktadır. Toptan yöresel kahve tedarikinde tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

 

Titizlikle seçilmiş nitelikli çekirdek kahveyi tüketiclere ve işletmelere; en iyi kavrulmuş haliyle taptaze ve ulaşılabilir bir fiyata sunmayı hedef edinmiş Kahvesan Ltd. 2015 İstanbul Coffee Festival'e Kahve.com ile katılmış ve lansmanını yaptığı perakende markası Moliendo Finest Coffee ile kahve severler, işletmeler, yerli ve yabancı uzmanlardan tam not almıştır.

 

Kahve.com; gelişim ve paylaşımı destekleyerek kahve dünyasındaki oyuncuları küresel platformda bir araya getiren ve destekleyen SCAE (Speciality Coffee Association of Europe) üyesidir.  

 

Vizyonumuz

En iyi dünya kahvelerini, üstün bir deneyimle kahve severlere sunmak.

 

Misyonumuz

Toptan kahve tedarikinde ürün, fiyat ve hizmette farklılaşarak güvenilir bir kanal olmak,

Titizlikle seçilmiş nitelikli çekirdek kahveyi ulaşılabilir bir fiyata sunan,

Kahve severleri bilinçlendirmek ve kahve kültürünü desteklemek,

Samimi ve güvenilir bir kurum olmak.

 

Kahvesan Gıda Sanayi ve Tic. Limited Şirketi 

Cumhuriyet Cad. Gürsel Plaza No:123, 34805

Kavacık - İstanbul

kahve@kahve.com